fbpx

БУЧАНСЬКІ НОВИНИ

Ваш путівник у житті громади, друг і порадник на кожен день!

Щоб допомогти жителям модульних містечок – в Управління соцполітики

1 min read

Начальниця управління соціальної політики Ірина Пасічна розповіла, що жити у модульному містечку мають право люди, які отримали статус внутрішньо-переміщених осіб, а також ті хто втратив житло.

“Станом на сьогодні цей кемп нараховує 22 житлові кімнати, в яких можуть розміститись 88 осіб. Наразі тут мешкає лише 28 осіб, а процес заселення триває і надалі.”

Щоб допомогти жителям модульних містечок - в Управління соцполітики

Ольга Іщенко, мешканка та комендантка модульного містечка сама родом із Слав’янська Донецької області.

Зі словами на очах жінка розповідає, що через активні бойові дії була змушена шукати прихисток у більш безпечному місці. Спочатку пані Ольга переїхала до друзів у Ворзель, а потім їй запропонували місце в модульному містечку.

Умови життя жінці подобаються, хоча це, звичайно, не замінить рідний дім.

“За кошти бюджету Бучанської міської ради закуплений господарський інвентар: холодильник, пральна машина, телевізор, іграшки для дітей, а також запланована закупівля інших товарів після того, як поступять платежі з Державної казначейської служби”, – зазначила Ірина Пасічна.

Волонтерам, які бажають допомогти мешканцям модульного містечка, просять телефонувати в управління соціальної політики Бучанської міської ради для уточнення нагальних потреб:

(04597) 4 -99-04.

Нагадаємо, на території Бучанської школи #3 завершився процес встановлення модульного містечка. Вже перші мешканці обживаються та звикають до свого тимчасового житла. 

Щоб допомогти жителям модульних містечок - в Управління соцполітики

Російська агресія змусила людей шукати дах над головою, бо їх домівки зруйнували російські військові.

Проект тимчасового житла реалізовується Мінрегіон та Урядом Польщі.

Дякуємо усім, хто допомагає!