Щоб допомогти жителям модульних містечок – в Управління соцполітики
1 хв читання
Начальниця управління соціальної політики Ірина Пасічна розповіла, що жити у модульному містечку мають право люди, які отримали статус внутрішньо-переміщених осіб, а також ті хто втратив житло.
“Станом на сьогодні цей кемп нараховує 22 житлові кімнати, в яких можуть розміститись 88 осіб. Наразі тут мешкає лише 28 осіб, а процес заселення триває і надалі.”

Ольга Іщенко, мешканка та комендантка модульного містечка сама родом із Слав’янська Донецької області.
Зі словами на очах жінка розповідає, що через активні бойові дії була змушена шукати прихисток у більш безпечному місці. Спочатку пані Ольга переїхала до друзів у Ворзель, а потім їй запропонували місце в модульному містечку.
Умови життя жінці подобаються, хоча це, звичайно, не замінить рідний дім.
“За кошти бюджету Бучанської міської ради закуплений господарський інвентар: холодильник, пральна машина, телевізор, іграшки для дітей, а також запланована закупівля інших товарів після того, як поступять платежі з Державної казначейської служби”, – зазначила Ірина Пасічна.


Волонтерам, які бажають допомогти мешканцям модульного містечка, просять телефонувати в управління соціальної політики Бучанської міської ради для уточнення нагальних потреб:
Нагадаємо, на території Бучанської школи #3 завершився процес встановлення модульного містечка. Вже перші мешканці обживаються та звикають до свого тимчасового житла.

Російська агресія змусила людей шукати дах над головою, бо їх домівки зруйнували російські військові.
Проект тимчасового житла реалізовується Мінрегіон та Урядом Польщі.
Дякуємо усім, хто допомагає!

