30.04.2024

БУЧАНСЬКІ НОВИНИ

Ваш путівник у житті громади, друг і порадник на кожен день!

Футбольна збірна мерів України взяла участь в турнірі до Дня Соборності

1 хвилина на читання

Ювілейний, п’ятий за ліком турнір до дня Соборності серед команд міських рад відбувся 21-го січня. Цьогоріч турнір прийняло містечко Чортків, що на Тернопільщині.

За перемогу в турнірі боролись 8 команд, серед яких збірні із Тернополя, Чернівців, Івано-Франківська, Хмельницького, Городенки, Кам’янця-Подільського, а також Збірна міських голів України, у якій зіграв староста Бабинець Андрій Купраш. Саме так бучанський прапор побував у Чорткові.

Команди розділили на дві групи, кожен із таймів тривав десять хвилин. Найсильнішими у своїх групах виявились команди із Чернівців, Городенки, Івано-Франківська та Збірна міських голів.

У матчі за третє місце – зійшлись Чернівці та Збірна міських голів, з поразкою останніх з рахунком 0:5.

Фінал пройшов між збірними Івано-Франківської міської ради та Городенківської міської ради. До слова, саме ці дві команди зійшлись у фіналі минулорічного турніру в Івано-Франківську, де в серії пенальті фортуна посміхнулась городенківцям. І ось цього року, 1:3 по пенальті та кубок чемпіонів знову їде до Городенки.