Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архіви

26.03.2025

БУЧАНСЬКІ НОВИНИ

Ваш путівник у житті громади, друг і порадник на кожен день!

Індустріальний парк Bucha Techno Garden робитимуть на основі корейського зразка

4 хв читання

Індустріальний парк Bucha Techno Garden робитимуть на основі корейського зразка і за підтримки міжнародних партнерів.

«Це буде самостійна екосистема з усім необхідним. Фактично, місто у місті», – повідомив Анатолій Федорук.

Делегація із Південної Кореї на чолі з віцепрезидентом компанії K-water Чжун Хо Ан та генеральною директоркою Нам Су Лі  прибула вчора. Вони ознайомилися з територією індустріального парку, поспілкувалися із українськими фахівцями.

Сьогодні K-water презентувала концепцію розвитку індустріальної зони у Бучанській громаді.

А потім три сторони підписали Меморандум про співробітництво: віцепрезидент K-water Чжун Хо Ан, Бучанський міський голова Анатолій Федорук і власник зареєстрованого індустріального парку Василь Іванченко.

Як повідомив мер Бучі, на планування та створення проєкту індустріального парку корейські партнери вже виділили майже мільйон американських доларів.

K-water – це провідна компанія водних ресурсів, із якою Бучанська громада розпочала партнерські відносини минулого року. Відтак, ця подія – логічне продовження.

Чжун Хо Ан наголосив, що вони зроблять все від них залежне, щоб вдало реалізувати цей проєкт.

На зустрічі були присутні також зацікавлені в українському ринку корейські компанії, такі як Hyundai

Підтримка парламенту ініціативи індустріальний парк Bucha Techno Garden

До заходу, на якому презентували концепцію з подальшим її обговоренням, доєдналися перший заступник голови Верховної ради України Олександр Корнієнко, народні депутати України Ольга Василевська-Смаглюк, Віталій Безгін, Дмитро Кисилевський, Андрій Ніколаєнко та Дмитро Припутень.  

Всі вони підтримували ініціативу, обіцяли допомогу та підтримку, і підкреслювали корейській стороні, що саме у Бучанську громаду варто інвестувати, щоб отримати гарний результат.

«Бучанська громада – це те місце, де ви жодного разу не пожалкуєте, що зупинилися тут», – наголосив Олександр Корнієнко.

Він відмітив: перше – це пристолична територія. Друге – це громада, яка показала найвищий рівень мужності, витривалості на початку 2022 року.

Ті сотні життів, які Буча віддала за те, щоб бути вільною і незалежною, це найвищий аргумент, що у Бучі буде демократія і розвиток.

Перший віцеспікер Парламенту також наголосив на важливості розвитку Bucha Techno Garden і звертався до керівників підприємств і установ, які долучаться до індустріального парку: «Кожен снаряд, кожен постріл, кожна заробітна платня військовослужбовцям – це ваші податки».

Нардеп Дмитро Кисилевський, автор Закону України про індустріальні парки відмітив, що зараз кожен світовий політик знає, що таке Буча. Тож відновлення Бучі є символом відновлення всієї країни. Це дає надію для інших громад, особливо для тих, які зараз знаходяться в окупації чи в зоні бойових дій.

«Це не лише відновлення житла, а і відновлення економічного потенціалу. Я переконаний, що у Бучанській громаді мають застосовуватися найбільш сучасні технології та способи відновлення, у тому числі ті, які передбачені програмою Президента Володимира Зеленського «Розроблено в Україні».

Він ознайомив із законодавчими ініціативами, які будуть цікаві підприємцям.

Для жителів громади поява індустріального парку – це вирішення кількох практичних питань:

  • Робочі місця в середині громади, тож не буде необхідності місцевим жителям їздити у Київ,
  • Наповнення місцевого бюджету податками.