БУЧАНСЬКІ НОВИНИ

Ваш путівник у житті громади, друг і порадник на кожен день!

ФК «Буча-03» – футбол не просто гра – це спосіб життя

1 min read

Сьогодні «Бучанські Новини» хочуть ближче познайомити вас, любі наші читачі, з футбольною командою «Буча-03». Для цього поспілкувалися з адміністратором ФК Євгенієм Стаховим, який повідав нам багато цікавого про команду:


– Все почалося з дворового футболу. – розпочав свою розповідь пан Євгеній. – Згодом стали змагатися за перемогу з Рубежівськими футболістами, які запрошували нас на товариські зустрічі. Наша команда народилася в 2003 році, коли два брати Олег та Слава Макаренки вирішили більш серйозно підійти до гри у футбол та офіційно заснувати футбольну команду. Від року створення й пішла назва ФК «Буча-03». З тих пір, звичайно, склад команди змінився, – пояснює Євгеній, – та все ж багато кому з наших футболістів вже за тридцять п’ять років. Саме тому останнім часом ми залучаємо до гри молодих гравців, таких як Антон Рогозянський та Богдан Товстенко, які вже показують гарну гру.


Олег Самченко, який наразі являється діючим гравцем та тренером «Буча-03» підтримує хлопців у чудовій фізичній формі. Тренуються футболісти на ПМК «Арена» та відточують майстерність не шкодуючи сил.


– Плани на майбутнє маємо абсолютно чіткі, – ділиться Євгеній Стахов футбольними планами, – залучати до команди якомога більше молодих гравців Бучанської громади та підтримувати рівень професіоналізму футболістів на високому рівні.


Бажаємо ФК «Буча-03» успіхів на футбольному поприщі, здійснення всіх намічених цілей та багато гучних перемог!