fbpx

БУЧАНСЬКІ НОВИНИ

Ваш путівник у житті громади, друг і порадник на кожен день!

Фтизіотричний кабінет Бучі отримав сучасний комп’ютер (ФОТО)

1 min read

Оскільки зараз широко використовують сучасні технології, зокрема відео зв’язок при лікуванні пацієнтів, що хворіють на туберкульоз, була необхідність у сучасному комп’ютері для якісного обслуговування людей.

Це допомога не лише медикам, а і пацієнтам, які отримують лікування вдома, маючи дистанційний зв’язок із медиками фтизіатричного кабінету, – зазначила  Яна Терлеєва, керівник відділу управління протидії туберкульозу Центру громадського здоров’я.

Директор Бучанського консультативно-діагностичного центру Любомир Бучинський розповів, що після початку повномасштабної воєнної агресії, коли люди вимушені були сидіти у підвалах і бомбосховищах тривалий час, кількість звернень до фтизіатричного кабінету збільшилась. Прикро, що статистика виявлених випадків туберкульозу теж зросла.

Після звільнення Київщини від російських загарбників саме у Бучі одним із перших в області запрацював фтизіатричний кабінет, наголосили у Червоному Хресті.

Лікарі міста щиро подякували за допомогу Захедулу Ісламу та Євгенії Гелюх з Міжнародного благодійного фонду «Альянс», гендиректору Обласного фтизіопульманологічного центру, заслуженому лікарю Василю Кравченко, керівнику проекту Червоного Хреста Ігорю Прокопенко.