fbpx

БУЧАНСЬКІ НОВИНИ

Ваш путівник у житті громади, друг і порадник на кожен день!

Бучанський міський голова Анатолій Федорук привітав із професійним святом працівників культури

1 min read

Люди з творчим вогником святкують сьогодні своє професійне свято.

Завдяки вам, шановні працівники будинків культури, учасники народних творчих колективів, майстри народного мистецтва, фахівці бібліотечної справи, мистецької освіти культурне життя Бучанської громади з кожним роком стає більш яскравим і змістовним.

Можна поїхати у будь- який населений пункт, аби переконатися, як самобутні колективи вражають своєю неповторністю, яскравим колоритом, різноманітністю репертуару та невичерпною енергією виконавців. Саме тому без вашого виступу не обходиться жоден захід, а ваші виступи- це щоразу вибуховий творчий фонтан. Ви працюєте без вихідних і свят, але завжди зі святом у душі.

Любимо слухати і аплодувати творчим здобуткам не лише ми: на фестивалях та конкурсах ви прославляєте наше місто не тільки в країні, а й за її межами, а перемоги знову і знову доводять, що Бучанська громада- креативна і творча.

Буча  давно стала містом фестивалів, яку відвідують відомі виконавці не лише з України ,а й усього світу. Письменники і поети, художники і скульптори, композитори і виконавці- всіх ми радо зустрічаємо з відомими роботами  і прем’єрами на численних мистецько- культурних заходах.

Дякую за особливий талант створювати настрій у свята і будні, додавати у щоденну палітру життя  яскраві ноти. Нехай Божі іскри таланту завжди будуть у вашій творчості.

Цікавих проектів, гучних аплодисментів, творчого неспокою. Нехай не міліє творче джерело у нашій громаді!

Зі святом!