fbpx

ГАЗЕТА БУЧАНСЬКІ НОВИНИ

Ваш путівник у житті громади, друг і порадник на кожен день!

«Академія спорту» незабаром запрацює (ФОТО)

1 min read

Відкриття багатофункціонального спортивного комплексу «Академія спорту», як і розповідав раніше Бучанський міський голова Анатолій Федорук, заплановано на День Незалежності. Про те, що плани не змінилися та будівельні  роботи вже на завершальному етапі, повідомили у пресслужбі Бучанської міської ради. Баскетбол, футбол, волейбол, бокс та інші види спорту – лише за кілька тижнів все це запрацює на одній території, й поціновувачі зможуть тут займатися чи спостерігати за спортсменами.

118 мільйонів гривень – саме така вартість спортивного об’єкта.

  • половину витрат надано в межах програми президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво»,
  • другу половину забезпечили у громаді – профінансовано з місцевого бюджету.

Побудована не лише будівля, хоча і її масштаби вражають – двоповерхова, місця для глядачів, роздягальні і душові для спортсменів, арена розрахована на 600 осіб. Тож чекаємо змагань не лише місцевого чи обласного рівня, а і міжнародного та державного.

Крім того, на вулиці теж можна буде зайнятися спортом: два мініполя для футболу, баскетбольний майданчик та ще кілька багатофункціональних майданчиків для занять різними видами спорту.

До речі, саме в «Академії» має розміститися Бучанська дитячо-юнацька спортивна школа з усіма секціями та підрозділами, адже об’єкт здатен одночасно прийняти 1000–1200 дітей.