Привітали культурних діячів громади із професійним святом

Сьогодні, 9 листопада у Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва від імені Бучанського міського голови Анатолія Федорука привітали всіх причетних до цього свята.
Представники сфери культурної діяльності завжди асоціюються зі святом і урочистостями, бо саме вони організують яскраве дійство, змусять наше серце защемити від зворушливої мелодійної пісні, чи разом із їх запальним танком ритмічно відбивати такт музики. Вони радують наше око неповторними мальовничими картинами і тішать слух романами і віршами.
Саме ці люди зберігають і передають найкращі традиції українського народу та примножують їх своїми талановитими ідеями і творчими здобутками.
Жодна нація не має свого продовження без цих чудових майстрів – зберігачів культурної спадщини. І ми захоплюємося їх талантами і працею для людей й щиро бажаємо їм міцного здоров’я і ще більше творчих успіхів.