Жовті і зелені контейнери. Вивіз роздільно зібраних відходів: що варто знати
1 хвилина на читання
Компанія Крамар ЕКО з 9 липня проводить вивіз роздільно зібраних відходів із жовтих контейнерів.
Нагадаємо, у приватному секторі Бучі та Ворзеля впроваджують нову систему поводження з побутовими відходами – із розподілом на змішані та ресурсоцінні. Громада закупила понад 2 тисячі жовтих контейнерів для роздільного збору відходів – пластик, папір, скло, метал.
Сортування дасть змогу зменшити навантаження на полігони, скоротити обсяги захоронення та спрямувати більше відходів на переробку.
Контейнери роздають безкоштовно.
Їх можна отримати, звернувшись до менеджерів офісу Крамар Еко у м. Буча, бульв. Богдана Хмельницького, 4.

Із собою треба мати:
- паспорт та ідентифікаційний код,
- документи на домоволодіння,
- відомості про зареєстрованих у житловому приміщенні осіб (ЦНАП).
Також у компанії повідомили, що є можливість замовити доставку контейнера на вашу адресу. Теж звернуться до менеджерів.
Контактний телефон: 067-867-8757.
Коли вивіз роздільно зібраних відходів
Крамар Еко повідомляє, що у серпні-вересні 2026 року буде вивозити сміття із зелених контейнерів щотижня, з жовтих – раз на місяць за графіком. Дати збору жовтих контейнерів: 20.08, 21.08, 24.09, 25.09. У ці дні також забиратимуть сміття і з зелених.
Вулиці, де стартувала кампанія роздільного збору відходів у Бучі: Завадського (Будівельна), Вишневецького (вул. і пров), Вишні (вул. і пров.), Водопровідна, Вокзальна (від переїзду до межі м. Ірпінь), пров. Вокзальний, Вчительська (вул. і пров), Грушевського, Заводська, Каденюка (вул. і пров), Курбаса, Лугова, Маріупольська (Перемоги – вул. і пров.), Миру, Південна, Рубежівська, Садова (вул. і пров.), Січових Стрільців, Тарасівська, Тихого, Центральна, Шухевича, Яблунська, Яремчука.

Правила роздільного збирання відходів упаковки для мешканців громади читайте у нашій статті: | БУЧАНСЬКІ НОВИНИ Система роздільного збирання відходів у Бучі