Бучанські школярі побували на екскурсії у рятувальників
1 хв читання
До рятувальників 35 – Державної пожежно-рятувальної частини міста Буча завітали вихованці Бучанської початкової школи №9.
Під час заходу працівники ДСНС ознайомили дітей із пожежною технікою та аварійно-рятувальним обладнанням, а також розповіли про свої будні, які пов’язані з ліквідацією надзвичайних подій та ситуацій.
В ході зустрічі малеча мала чудову нагоду ознайомитися із діяльністю пожежно-рятувальної служби, та дізнатися про кожний елемент спорядження та його тактико-технічні характеристики. З великою цікавістю діти слухали поради рятувальників із основних правил безпеки життєдіяльності, спостерігали за їх роботою, а також приміряли рятувальне спорядження. Аби школярі не забували правила безпеки життєдіяльності та корисну інформацію, їм вручили тематичні листівки та пам’ятки, у яких зазначена інформація про те, як запобігти пожежам у своїх помешканнях та на вулиці, як діяти у разі виникнення різноманітних надзвичайних подій.