04.05.2024

БУЧАНСЬКІ НОВИНИ

Ваш путівник у житті громади, друг і порадник на кожен день!

Україна здобула четверте “срібло” Олімпіади-2020: його виграли каноїстки

1 хвилина на читання

Liudmyla Luzan, left, and Anastasiia Chetverikova of Ukraine compete in the women's canoe double 500m heat during the 2020 Summer Olympics, Friday, Aug. 6, 2021, in Tokyo, Japan. (AP Photo/Kirsty Wigglesworth)

Ще одне “срібло” для України у Токіо!

Олімпійська збірна України розпочала передостанній змагальний день у Токіо із “срібла”. Його здобули каноїстки Людмила Лузан та Анастасія Четверікова у двійці на дистанції 500 метрів.

1В одиночному спринті на 200 метрів Людмила Лузан здобула “бронзу”, а тепер додала до свого активу ще одну медаль – у парі з Анастасією Четверіковою.

Українська пара приїжджала на Олімпіаду в статусі претенденток на медаль. Лузан та Четверікова виграли останній чемпіонат Європи, який проходив за кілька місяців до Токіо-2020, а Людмила називає саме 500 метрів своєю “коронною” дистанцією.

До фіналу українки пробилися з двома перемогами: спершу вони виграли відбірковий заїзд, а тоді – перемогли у півфіналі. Двічі показували другий найкращий час: українок випереджала лише пара з Китаю (Сюй Шисяо та Сун Менгя), чинні чемпіонки світу.

У фіналі боротьба за “золото” розгорнулася саме між цими двома парами. Українки поступалися китаянкам, але впевнено випередили усіх інших суперниць. Третє місце на фініші розіграли Канада та Німеччина.

У підсумку українки втримали срібну нагороду. “Золото” – за Китаєм. А ось у боротьбі за “бронзу” перемогу здобули представниці Канади.