06.05.2024

БУЧАНСЬКІ НОВИНИ

Ваш путівник у житті громади, друг і порадник на кожен день!

Баскетбол пам’яті ветеранів

1 хвилина на читання

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Бучанській ОТГ відбулися міські змагання з баскетболу 33 серед команд юнаків закладів освіти. Боролися за першість 15 команд юнаків із восьми шкіл громади, які змагалися у двох вікових групах: 2002 р.н. і молодших, а також 2005 р.н. і молодших.

За остаточними підсумками суддівських протоколів, переможцями та призерами змагань стали:

Серед юнаків 2002 р.н. і молодших:

I місце – Бучанська Українська гімназія; II місце –школа № 4; III місце –школа № 3.

Серед юнаків 2005 р.н. та молодших: I місце – школа № 4 –; II місце – Бучанська Українська гімназія; III місце –школа № 3.

Кращими гравцями змагань стали: у старшій віковій групі – учень НВК № 5 Антон Морозов, у молодшій – вихованець НВК № 4 Андрій Ситніков.

Із привітальними словами до учасників змагань звернулися воїни-інтернаціоналісти Володимир Говоров, Олександр Щербак, Микола Райчук, Володимир Конів та Микола Марчук, які нагородили переможців та призерів змагань медалями, грамотами та кубками. Організував захід Центр національно-патріотичного виховання та спортивної роботи за підтримки Бучанської міської спілки ветеранів Афганістану, Бучанської міської та Київської обласної організацій інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій.

Ці змагання стали важливим фазою у підготовці шкіл ОТГ до участі у обласному етапі Чемпіонату України з баскетболу 33 (ШБЛ), який незабаром відбудеться.