Календар

Листопад 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архіви

19.11.2025

БУЧАНСЬКІ НОВИНИ

Ваш путівник у житті громади, друг і порадник на кожен день!

15 листопада поруч із Бучанським міським парком жителі громади та гості з різних населених пунктівКиївської області, зокрема й столиці, взяли участь у масштабному забігу.

Це вже сотий, ювілейний старт у межах проєкту«Активні парки» — події, яка об’єднує всіх охочих незалежно від віку, статі чи рівня підготовки.

На стартову лінію з номерками вийшли як діти, які долали дистанції у 100, 300 та 500 метрів, так і досвідчені бігуни, які змагалися на маршрутах 1, 5 та 10 кілометрів. До забігу долучилися й представники скандинавської ходи.

Серед гостей заходу були також військові та ветерани.

Спільні активні вихідні справді об’єднують людей навколо спорту! Хтось підтримував свого сина за крок до фінішу, хтось тримав у руках плакат «Тату, ми за тебе вболіваємо». А хтось приїхав з коханою людиною або групою друзів і голосно кричав: «Ти зможеш, ще трішки!».

«Хоча й складно, але було весело. Це вже мій другий забіг, мені подобається», — розповіла юна учасниця, яка пробігла 350 метрів.

Головний меседж свята — спорт для всіх! 

Пан Микола, якому 69 років, уже понад сім років професійно займається скандинавською ходою та представляє клуб Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. За його словами, головне — розпочати.

«Настрій — чудовий! У Бучі парк великий, проведемо екскурсію!», — посміхається спортсмен. Він додає, що перші тренування можуть бути складними, але з досвідом усе дається легко.

Організація забігу стала можливою й завдяки великій команді волонтерів. Серед тих, хто допомагав на локаціях, були й учні Бучанського ліцею №4 та гімназії №2. Вони подавали воду, реєстрували учасників та видавали медалі.

І, звісно ж, ніхто не залишився без відзнак та подарунків за участь і хороші результати. Трійку найкращих у різних вікових та статевих категоріях нагородили медалями.

Залишити відповідь