Календар

Липень 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Архіви

09.07.2025

БУЧАНСЬКІ НОВИНИ

Ваш путівник у житті громади, друг і порадник на кожен день!

Знайти ресурси, щоб подолати стрес і тривогу (Фото)

1 хв читання

Подолати стрес і тривогу: у Центрі життєстійкості пройшов захід на підтримку родин, які постраждали внаслідок війни. У ньому взяли участь, зокрема, фахівці, які безпосередньо спілкуються із такими людьми. Тож тут були також присутні соціальні працівники, психологи, освітяни, працівники старостатів. Тож їх завдання не лише якісно допомогти жителям громади, а й вчасно надати ментальну підтримку.

Як розповіла тренерка Віта Уманська, сьогодні говорили про те як війна змінює родину, які реакції виникають у дітей і дорослих, та як надавати підтримку, зберігаючи власну стійкість.

Учасники тренінгу розглядали психосоціальні підходи, щоб подолати стрес і тривогу

А також інструменти кейс-менеджменту, практики міжвідомчої взаємодії та турботи про себе. Вони разом розбиралися в нюансах, говорили про те, що турбує, і знаходили розуміння, що вони не єдині у подібних переживаннях. Потім мали практичні завдання у групах, які з цікавістю виконували.

До речі, під час практики вони підтвердили на власних відчуттях, що гарна українська пісня, яку співаєш сам для себе, допомагає відігнати стрес і знайти рівновагу.

Завдяки отриманим навичкам учасники заняття зможуть:

турбуватися про себе, щоб подолати стрес і тривогу і зберегти власне ментальне здоров’я, так і підтримувати інших, хто перебуває під дією стресових подій.

«Цей тренінг і про власні ресурси, бо ми маємо людей зберігати. Лише так вони зможуть якісно працювати і жити у цій ситуації в країні», – вважає пані Віта і дякує кожному учаснику за включеність, досвід і професійну силу.

Тренінг відбувся в рамках проєкту “Мінімальний пакет інтегрованих соціальних послуг для сімей з дітьми”. Він впроваджується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) UNICEF Ukraine та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KFW). У консорціум входять: Українська мережа за права дитини, СОС Дитячі Містечка Україна, ГО.

Залишити відповідь