У Бучі із 35 котелень 33 — повністю готові до опалювального сезону
1 хв читання
Також у місті підготували альтернативні джерела обігріву: генератори та пересувну котельню.
Про це Суспільному повідомив Бучанській міський голова Анатолій Федорук.
“Всі можливі на сьогоднішній день організаційні заходи (у підготовці до опалювального сезону — ред.) міською владою впроваджуються, використовуються. Наразі із 35 котелень 33 в повному стані готовності. До початку опалювального сезону всі теплові пункти, тобто котельні пункти обігріву будуть виведені на 100-відсоткових показник готовності і запуску”, — сказав Анатолій Федорук.
За його словами, підготовлено і альтернативні джерела обігріву на 9 котельнях, які подають тепло в об’єкти бюджетної сфери, зокрема, у медичні і освітні заклади. Місто закупило і пересувні генератори.
“Маємо достатню кількість закуплених генераторів великої потужності для того, щоб працювати в цей період. Маємо одну пересувну у разі аварійної ситуації котельню на твердому паливі. Ми розуміємо, що теплоносій забезпечити до комфортного рівня з цим оснащенням буде складно, але можна буде зробити, щоб система не вийшла з ладу“, — розповів мер Бучі.