fbpx

БУЧАНСЬКІ НОВИНИ

Ваш путівник у житті громади, друг і порадник на кожен день!

Велосипедом – по місту і до столичного метро. Мрії і проєкти (ФОТО)

1 min read

Зелений транспорт – велосипед, чудова альтернатива задушливим маршруткам і електричкам. А дістатися з одного кінця міста до іншого – не лише швидко і зручно, а ще й корисно для здоров’я.

Сьогодні у Бучанській міській раді проєктна команда Bike City consulting презентувала Ескізний проєкт міжміського веломаршруту «Буча -Ірпінь-Київ».

У 2021 році на замовлення Міністерства інфраструктури України фахівці команди здійснили аналіз попиту велосипедного руху в Київській агломерації й встановили, що саме у Бучі це найпопулярніший напрямок серед всіх міст Київщини.

Представник Bike City consulting Станіслав Клименко презентував можливості впровадження у життя проєктів велосипедного руху із Бучі у Київ до станцій метро «Академмістечко» та «Житомирська», а також містом.

Пан Станіслав зазначив, що Буча вже має постійних користувачів велотранспорту, має прокат двоколісних, велосипедні доріжки, які у деяких місцях можна добудувати, у деяких переробити розмітку на автошляхах, облаштувати паркувальні місця інші необхідні локації. І бучанці зі зручністю зможуть користуватися велосипедом як транспортним засобом останньої миті.

Заступник Бучанського міського голови Анатолій Шепетько відмітив, що досить якісна презентація із конкретними пропозиціями і рішеннями:

«Дуже хочеться таке впровадити у життя, адже для бучанців ця тема доволі цікава і актуальна. Є надія, що після війни ми зможемо це зробити».

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.