fbpx

БУЧАНСЬКІ НОВИНИ

Ваш путівник у житті громади, друг і порадник на кожен день!

Із австрійською делегацією говорили про відбудову і розвиток (ФОТО)

1 min read

Із представниками двох організацій з Австрії: Спілкою міст, у яку входить найбільші міста країни, та Спілкою міст і громад Бучанський міський голова Анатолій Федорук поспілкувався про допомогу у відновленні громади.

До Бучі прибули президент муніципальної асоціації Австрії, міський голова, магістр Альфред Рідель, почесний президент Червоного Хреста, Федеральної землі Нижня Австрія Йозеф Шмолль, депутат ландтагу (віце-президент Спілки цивільної оборони Нижньої Австрії) Бернгард Гайнрайхсбергер, тимчасово повірений в справах Австрії Арад Бенкьо і його затсупниця Соня Шраген.

На зустрічі гості висловили про готовність співпрацювати у питаннях відновлення громади. Також про налагодження партнерських відносин між містами і громадами. Обговорили можливі плани з відбудови та розвитку населених пунктів Бучанської громади, що постраждали внаслідок військових дій.

Анатолій Петрович наголосив гостям із Австрії, що допомога нам потрібна сьогодні:

– Ніхто не можемо сказати, коли війна скінчиться. Із досвіду знаємо, що міжнародні благодійні фонди готові надавати допомогу лише після війни. Але нам потрібно жити зараз і надавати послуги мешканцям громади.

Біля місця масового захоронення вбитих рашистами мирних жителів австрійцям розповіли про страшні дні окупації, про заборону російських солдат забирати вбитих із вулиць і ховати померлих на кладовищі. Як домовлялися про захоронення, і що лише із третьої спроби окупанти дозволили це зробити на території міста. А отець Андрій відразу погодився захоронити людей на території Храму св. Апостола Андрія Первозванного.

Члени делегації оглянули фотовиставку місць злочинів та безневинно вбитих цивільних бучанців, зруйновані будинки на вулиці Вокзальній, понівечений ЖК Континент і будівництво модульного містечка біля школи № 3.

– Будівництво модульних містечок триває завдяки співпраці із польським Урядом, – розповів Анатолій Федорук. – У рамках реалізації муніципальної програми з забезпечення тимчасовим житлом громадян, які втратили житло внаслідок бойових дій російської федерації, розглядаємо з інші шляхи вирішення питання. Зокрема, можливість тимчасового проживання у корпусах санаторіїв у Ворзелі.

Із паном Йозеф Шмолль мер Бучі поспілкувався про участь Червоного Хреста у допомозі евакуації мирних жителів із окупованого російськими військовими міста.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.