БУЧАНСЬКІ НОВИНИ

Ваш путівник у житті громади, друг і порадник на кожен день!

Журналістка БН долучилася до відео на нову пісню Положинського (ФОТО, ВІДЕО)

1 min read

Напередодні Дня Матері співак Олександр Положинський та гурт «Був’є» презентували нову пісню «Клаптики холодного вогню». У відеоролику до нового музичного твору вони показали життя українок після нападу РФ на Україну.

Серед учасниць цього проєкту журналістка газети «Бучанські новини» Ірина Паясь, яка, як і більшість жінок нашої Батьківщини, хвилюється за кохану неньку-Україну, за рідну Бучу.

«Дякую Олександр Положинський за чудову пісню та Barabas Karabas за можливість стати частиною відео, – написала Ірина Паясь. – Як і всім жінкам, які виїхали від війни, мені дуже боляче бути не вдома, але ми повернемось і збудуємо сильнішу країну».

У своєму дописі на сторінці у фейсбук під час презентації пісні 8 травня музикант розповів:

«Ми так не планували. Але воно так вийшло саме по собі. Відео завершене та виходить саме в День матері. Й, природно, стає присвятою всім нашим мамам, бабусям та дівчатам, які ще обов‘язково мамами стануть. Дякую вам! За життя, за витримку, за допомогу й порятунок! Дякую, що бережете Україну, як берегли її впродовж віків! І, звісно, дякую всім за надіслані відео! Розумію, як вам було нелегко змусити себе їх знімати – багато хто так і не наважилися. Але нам вдалося! Вдалося це – вдасться і все інше! До перемоги!», – написав Олександр Положинський.

Watch this video on YouTube.
Бучанські новини

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.