Дружнє піжамне свято в Бучанській школі № 1 (ФОТО)
2 хв читання
У цьому загальноосвітньому закладі оригінально відсвяткували початок новорічно-різдвяних свят – у яскравих різнокольорових піжамах весело і смачно провели час.
«День Святого Миколая – це дивовижне зимове свято, що асоціюється в кожного з нас із м’якою подушкою, теплою ковдрою та домашнім затишком, – розповіла вчитель 3-В класу Софія Гуцуляк. – Саме в такій атмосфері наш клас провів день. Ми пили ароматний чай, щедро пригощали один одного різними смаколиками, грали в настільні ігри з веселим реготом. День релаксу в колі таких рідних однокласників».

А учні 5-В класу на піжамній вечірці подивилися мультфільм і покуштували смачні гостинці у колі друзів-однокласників.
Вчителі і їх вихованці зі школи № 1 щиро бажають всім веселих посмішок, благополуччя та віри в новорічні дива.

Ми розповідали: Бучанські ліцеїсти організували благодійний візит до притулку для тварин – ГАЗЕТА БУЧАНСЬКІ НОВИНИ (buchanews.com.ua)