3031
27.04.2024

БУЧАНСЬКІ НОВИНИ

Ваш путівник у житті громади, друг і порадник на кожен день!

Перше золото для України: плавчиня Мерешко з рекордом стала чемпіонкою Паралімпіади

1 хвилина на читання

Українська плавчиня Єлизавета Мерешко виграла золоту медаль Паралімпіади в Токіо.

Це золото стало першим для України на Паралімпійських іграх, церемонія відкриття яких відбулася 24 серпня.

Мерешко стала чемпіонкою на дистанції 50 метрів вільним стилем в класі S6.

Мерешко фінішувала з результатом 33,11 секунди і встановила новий рекорд Паралімпійських ігор у цій дисципліні.

На цій же дистанції бронзову медаль завоювала українка Ганна Гонтар. Її результат – 33,40 секунди.

України вже має сім медалей та це перша золота. Попередні чотири срібла здобули плавець Антон Коль, Максим Крипак, фехтувальник Артем Манько та фехтувальниця Олена Федота; дві бронзи здобули фехтувальниця Євгенія Бреус та плавчиня Анна Гонтар.