Приклад для наслідування
1 хв читання
Ця розповідь про жінок, які займаються скандинавською ходьбою, надихає, навчає та викликає гордість та повагу до активних людей. Хочеться розповісти вам, дорогі наші читачі, про неймовірних бучанок: веселих, спортивних та заповзятих.
Ми разом тренувалися на стадіоні «Ювілейний» і я, спостерігаючи за ними, не втрималася та познайомилася.
Ольга Селіванова, найсміливіша зі спортсменок, розповіла про їхнє спільне захоплення – скандинавську ходьбу:
– Нас невеличка група жінок, від 56 до 65 років. А є пані, яким майже 80 років. Ми – однодумці, займаємося цим дуже корисним для здоров’я видом спорту вже два роки, – захоплено розповідала Ольга Селіванова. – Живемо на просторах Бучі, але в різних її куточках (сміється). А познайомилися в 2014 році, коли разом ходили займатися в один фітнесклуб.
Скандинавська ходьба – це вид фізичної активності, у якій певна методика занять і техніка ходьби з використанням спеціальних палиць, схожих на лижні.
Під час ходьби з палицями задіяні фактично всі м’язи верхньої частини корпусу. Цей вид фізкультури підвищує витривалість, повертає рухливість, що необхідно людям із проблемами здоров`я.
Унікальність методу полягає також у тому, що під час занять хребет і колінні суглоби отримують мінімальне навантаження. Завдяки цьому скандинавська ходьба підходить для літніх людей як щоденний фітнес та людям із граничним перевищенням ваги, яким заборонені активні фізичні вправи.
– Ми легко тримаємо «стійку» та «берізку». М’язи треновані та в чудовій формі, – запевняє спортсменка. – Я буває гостюю у дітей днів 10-14, а потім відчуваю себе закам’янілою. Ми намагаємося займатися чотири рази на тиждень по 8 кругів на «Ювілейному». А влітку ходимо в парк «Чудо», який всі називають Олівці (сміється, ред.). Там робимо 10 кружків навколо парку. Адже на стадіоні надто сонячно. Також тренуємося на тренажерах. І двічі на тиждень займаємося фітнесом. Ми без спорту вже жити не можемо!