fbpx

БУЧАНСЬКІ НОВИНИ

Ваш путівник у житті громади, друг і порадник на кожен день!

1148 пошкоджених об’єктів. Працює комісія. Важлива інформація

1 min read

Бучанський міський голова Анатолій Федорук звернувся до мешканців Бучанської громади і роз’яснив щодо процедури обстеження пошкоджених (зруйнованих) об’єктів інфраструктури.

«У місті Буча, селах та селищах працює комісія з обстеження пошкоджених (зруйнованих) об’єктів інфраструктури внаслідок бойових дій.

Вона сформована на підставі рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради від 12.04.2022 р. № 173.

Комісія працює вже другий тиждень і здійснила перший етап обстеження – «візуальний» огляд будівель, що були пошкоджені.

За попередніми даними, маємо 1148 пошкоджених об’єктів.

З них 138 зруйновані повністю, решта – значною мірою або частково пошкоджені.

Зокрема:

130 – це багатоквартирні будинки;

974 – приватні будинки;

44 – об’єкти соціальної інфраструктури, тобо медзаклади, школи, садочки, та інші установи й організації.

Для складання дефектних актів та кошторисних документів наша комісія залучає фахівців, що мають відповідну кваліфікацію та включені до Реєстру будівельної діяльності, а також фахівці інших кваліфікаційних рівнів та професій.

Таким чином нині в межах громади сформовано 7 робочих груп для детального обстеження об’єктів  з незначними пошкодженнями.

Завдання таких груп – обстежувати покрівлі, віконні та дверні отвори із подальшим складанням акту обстеження та дефектного акту.

Уже сьогодні ці групи проводять обстеження по населених пунктах громади: 4 групи працюють у Бучі, дві групи – у Ворзелі, одна – в Луб‘янці. Щодня кількість таких експертних груп ми збільшуємо.

Водночас від власників об’єктів нерухомого майна Бучанська міська рада очікує заповнення бланку заяви на обстеження ушкоджень майна.

В заяві обов’язково необхідно зазначити контактний номер телефона власника (уповноваженої особи), що спростить роботу робочої групи в частині безперешкодного доступу до об’єкту.

Вказану заяву можна заповнити безпосередньо при обстеженні об’єкті в присутності робочої групи, в приміщенні ЦНАП Бучанської міської ради або зателефонувавши до нашого контакт-центру за тел:

+380443345475 та +380675198923.

Також, отримати безкоштовну юридичну консультацію

можна в приміщенні ЦНАПу міста Буча – в кабінеті «Паспортні послуги» стіл №15. Режим роботи: пн-сб  10:00 до 17:00. Контактний номер телефону для юридичних запитань: +380733205658.