fbpx

ГАЗЕТА БУЧАНСЬКІ НОВИНИ

Ваш путівник у житті громади, друг і порадник на кожен день!

Шкільні роки мають бути безпечними та щасливими (ФОТО)

1 min read

Так вважають у Бучанській загальноосвітній школі № 1. Педагоги закладу разом із методистом охорони дитинства Надією Денисовою взяли участь у дводенному тренінгу «Школа для всіх: попередження булінгу та створення безпечного шкільного середовища» від батьківської ініціативи «ТЕРГО».

– Лише за перший день тренінгу (більш теоретичний) ми почали змінювати своє сприйняття «інакших» людей та мислити зовсім по-іншому, – ділиться директор Бучанської ЗОШ № 1 Ольга Мохненко. – А побачивши результати Національного дослідження українського шкільного середовища, ми усвідомили зовсім невтішну ситуацію.

ЛГБТ-учні є у школах України! І ми можемо їх захистити, зробити їх шкільні роки безпечними та щасливими.

У освітніх заклад є діти, які відрізняються від інших, у тому числі і ЛГБТ-учні. І часто такі індивідуальні особистості зазнають цькування, негативу від однокласників чи інших учнів. І це запобігти може учитель. Але спершу він повинен розібратися в ґендерній тематиці, розвінчати застарілі радянські стереотипи та дізнатися, як найкраще підтримати учнів.

– Навчаємось заради дітей! – резюмувала Ольга Мохненко. – І дякуємо нашій тренерці Марині Шевцовій за цікавий та продуктивний день.

Ми публікували: Ігри, квести, розваги – останній дзвоник у школі № 1 (ФОТО) | (buchanews.com.ua)